Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вибору мені не залишили": Сенцов у листі сестрі пояснив своє рішення про припинення голодування

У політв'язня серйозно погіршився стан здоров'я.

Утримуваний у російській колонії український політв'язень Олег Сенцов у листі своєї сестрі Наталі Каплан детально пояснив, чому вирішив припинити голодування.

Про це сестра режисера розповіла Громадському.

Сенцов написав, що його ще минулого тижня мали почати примусово виводити з голодування, але політв'язню вдалося це трішки відтермінувати.

"Останнє обстеження показало, що "полетіли" внутрішні органи. У серці почалась аритмія з ішемією, нирки забились і в будь-який момент відмовлять, печінка збільшилась і почала розкладатись, кишечник, мозок — там все. Прикро програвати, але вибору мені не залишили, я не хочу перетворювати це все у принизливе видовище…", - написав Олег Сенцов у листі.

На своїй сторінці у Facebook Каплан написала, що голодування усе одно припинилося б. "Питання у тому, як - тортурами чи спробувати вижити. Олег вибрав спробу вижити, сподіваюся, він вибереться", - написала сестра Сенцова.

Никто сейчас не может сказать, выживет ли Олег. От его здоровья мало что осталось. К гипоксии, анемии, дистрофии...

Опубліковано Натал'єю Каплан П'ятниця, 5 жовтня 2018 р.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

5 жовтня Сенцов повідомив, що припинить голодування від суботи, 6 жовтня. Він голодував майже 5 місяців. Адвокат режисера Дмитро Дінзе заявив, що український політв’язень припинив голодування, адже з нього погрожували "зробити овоч" і обіцяли примусове годування.

ВідеоСенцов змушений припинити голодування через критичний стан здоров'я

Адвокат політв'язня Дмитро Дінзе після побачення з ним передає листа. Кримчанин пише - стан його здоров'я критичний, зміни у внутрішніх органах стали патологічними, а російські тюремники збираються годувати його примусово. Нинішнє рішення дає змогу незаконно ув'язненому українцю залишатися вільним - бодай розпоряджатися своїм життям.

Сенцов змушений припинити голодування через критичний стан здоров'я

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції