У Клімкіна передумали називати вибух в посольстві США терактом

Тепер інцидент класифікують як "злочинні дії".

Міністерство закордонних справ України відреагувало на вибух на території американського посольства в Києві вночі, 8 червня.

Відповідну заяву опублікували на офіційному сайті МЗС України.

Як наголошують у відомстві, "Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує злочинні дії, пов'язані з вибухом на території Посольства США в Україні".

Дипломати зазначають, що цей інцидент вимагає якнайшвидшого й ретельного розслідування, відповідної кваліфікації та суворого покарання винних. "Насильству чи залякуванню у будь-якій формі не може бути жодного виправдання", - заявляють в МЗС.

У відомстві запевняють, що гарантують безпеку згідно з міжнародними нормами представникам всіх дипломатичних місій, які працюють в Україні. Прес-служба установи запевнила: "Україна вживатиме всіх необхідних зусиль для попередження подібних інцидентів у майбутньому".

Раніше повідомлялося, що вночі, 8 червня, на території американського посольства в Києві пролунав вибух. За даними правоохоронців, постраждалих немає. Раніше речниця МЗС Мар'яна Беца на своїй офіційній сторінці у Twitter назвала інцидент "терористичним актом". Голова Національної поліції Сергій Князєв заявив, що поліція перекваліфікувала справу за статтею 296 "Хуліганство" Кримінального кодексу.

ВідеоМісце вибуху на території посольства США в Києві зняли з висоти

Залиште свій коментар