Вибух на шахті Донеччини: евакуйовано сотні гірників

Через вибух метану на шахті евакуйовано сотні гірників.

На шахті в Красноармійську Донецької області стався вибух метану. Сотні шахтарів довелося евакуювати. В ході виконання робіт з проведення 1-го південного конвеєрного штреку блоку 10 в привідбійній частині стався вибух метану, в результаті чого 30-річний машиніст гірничих виїмкових машин отримав опіки. Обставини і причини нещасного випадку уточнюються.

Фахівці Держгірпромнагляду заборонили ведення робіт і вивели людей з підземних виробок ПАТ Шахтоуправління Покровське. У результаті з шахти було виведено 861 гірника.

Відомчий контроль здійснює перевірки справності та безпечного функціонування вентиляційних споруд і системи провітрювання підземних виробок. Роботи будуть відновлені за умови відсутності порушень вимог законодавства з промислової безпеки та охорони праці.

Шахтоуправління Покровське (раніше шахта Червоноармійська-Західна № 1) є одним з найбільших в Україні вугільних підприємств, на якому видобувається коксівне вугілля марки К. Основним ринком збуту є коксохімічні заводи України.

Читайте також:

Азаров пообіцяв відродити вуглепром

Губернатор Донеччини доручив розібратися з дружинами шахтарів

У Донецьку голодні шахтарські дружини штурмували ОДА

На Луганщині шахтарям-інвалідам заборонили проводити акції під час візиту Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: