Вибух на шахті імені Кірова: нові подробиці

Шахтарі після вибуху почувають себе "відносно задовільно", кажуть лікарі. А от причину вибуху найближчі 2-3 дні ніхто не назве.

Уже завтра на українських копальнях почнуться додаткові перевірки стану провітрювання. Їх запровадили після аварії на шахті імені Кірова. Учора від вибуху там загинуло восьмеро гірників.

За попередньою версією, в копальні на горизонті 110 метрів вибухнула метано-повітряна суміш. У той час під землею був 141 гірник, з них дванадцятеро – на аварійній ділянці.

Гірничий майстер Анатолієм Єсін, який працював неподалік від епіцентру вибуху, каже, що важко щось було визначити, на відстані витягнутої руки нічого не видно було через пилюку.

Після аварії 13 гірників потрапили на лікарняні ліжка. У них важкий емоційний стан, порушення тиску та запиленість легенів.

Олена Петренко – черговий лікар Донецької обласної лікарні профзахворювань – каже, що стан гірників відносно задовільний, сильне отруєння, але вони отримують належний догляд.

Вибух стався у лаві, яка ще не діяла – там саме тривали монтажні роботи. На шахті імені Кірова встановлена надсучасна система безпеки, але чому вона не спрацювала у новій лаві - поки що невідомо.

Юрій Грядущий – заступник міністра вугільної промисловості – стверджує, що причина буде відома через 2-3 дні, коли розберуть завали.

Всі роботи на шахті зараз призупинені. Там одночасно працюють експертна та урядова комісії з розслідування причин аварії. А також працівники Фонду соціального страхування, які спілкуються з родичами загиблих, щоб розрахувати компенсації за втрату годувальників.

Нагадаємо, 23 серпня о 14.20 на шахті ім. Кірова стався вибух метано-повітряної суміші. На момент аварії в шахті перебував 141 гірник. У результаті – загинули 8 гірників і 13 – госпіталізовані з травмами різного ступеня тяжкості.

Детальніше дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

Українські шахти чекає масштабна перевірка

Для з'ясування причин аварії на шахті ім. Кірова створено урядову комісію

На шахті в Донецькій області загинули 8 гірників

Роботи на шахті, на якій загинули гірники, велися незаконно

ВідеоВибух на шахті імені Кірова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: