За фактом вибуху в лікарні Луганська порушена кримінальна справа

Прокуратура порушали кримінальну справу за фактом вибуху балону з киснем в міській лікарні Луганська. Винним загрожує до 7 років позбавлення волі.

Прокуратура Луганської області порушила кримінальну справу щодо вибуху в лікарні № 7 в Луганську.

Кримінальну справу порушено за фактом порушення вимог законодавчих актів про охорону праці службовими особами Луганської міської багатопрофільної лікарні № 7, що спричинило загибель людей.

За злочин передбачається відповідальність до семи років позбавлення волі.

На даний момент в Луганську робиться все для того, щоб вже у найближчий час можна було звільнити людей з-під завалів, заявила прем`єр-міністр Юлія Тимошенко після ознайомлення з ходом рятувальних робіт на місці події.

Вона повідомила, що створено спеціальну комісію з розслідування причин вибуху, яку очолює міністр з надзвичайних ситуацій Володимир Шандра.

На спеціальному засіданні Кабінету міністрів було ухвалено рішення про виділення 20 млн. грн. для ліквідації наслідків і порятунку людей, потерпілих в результаті НП. "Все, що було необхідно, уряд вже зробив", - сказала прем`єр.

Тимошенко зазначила, що співробітників МНС і рятувальників на місці події достатньо для того, щоб забезпечувати оперативну і високоякісну роботу з врятування людей.

"Наше завдання зараз щонайшвидше, за лічені години розібрати завали і зробити все можливе, щоб врятувати тих людей, які, можливо, під завалами є", - сказала вона.

Також Тимошенко відзначила, що на даний момент медики і міліція продовжують з’ясовувати точну кількість людей, які можуть перебувати під завалами.

Також 18 січня у Луганську вона провела засідання спеціальної комісії з ліквідації наслідків вибуху.

Доля 14 пацієнтів і вісьмох медичних працівників луганської міської лікарні, де стався вибух балону з киснем, досі залишається невідомою, повідомляє сайт Луганської міськради.

За офіційними даними МНС, в результаті вибуху загинули 3 людей. Джерела в з медичних установ Луганська повідомляють про мінімум 6 загиблих.

Не виключено, що кількість загиблих може перевищити 15 людей.

Читайте також:

Вибух в луганській лікарні: 22 людини зникли безвісти

Колона техніки МНС з Донеччини їде у Луганськ на місце вибуху

Кількість жертв вибуху в лікарні Луганська може перевищити 15 людей

У Луганську вибухом зруйнована лікарня, шестеро загиблих 

ВідеоВибух у лікарні в Луганську

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: