Вибух в луганській лікарні: 22 людини зникли безвісти

Досі невідома доля 14 пацієнтів і 8 лікарів луганської міської лікарні, де вибухнув балон з киснем.

Доля 14 пацієнтів і вісьмох медичних працівників луганської міської лікарні, де стався вибух балону з киснем, досі залишається невідомою.

27 пацієнтів лікарні були евакуйовані в спеціалізовані відділення інших міських лікарень, повідомляє сайт Луганської міськради.

Зараз на місці події працюють рятувальники. Під завалом ще чути голоси, тому роботи з порятунку людей будуть продовжуватися. На розборі завалів також працює гірничо-рятувальна служба. Для надання додаткової допомоги виїхали рятувальні бригади з Донецька.

У Луганськ прибула прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

За офіційними даними МНС, в результаті вибуху загинули 3 людей. Джерела в з медичних установ Луганська повідомляють про мінімум 6 загиблих.

Не виключено, що кількість загиблих може перевищити 15 людей.

У Луганську працює штаб з ліквідації наслідків вибуху в 7-ій міській лікарні час рятувальних робіт будинок відключено від електроенергії, води і тепла. Паралельно служби працюють, щоб забезпечити життєдіяльність інших корпусів будівлі та спеціалізованого медичного обладнання, які продовжать свою роботу.

"Характер руйнувань візуально дуже складний. Постраждали несучі конструкції будівлі. Зараз на місце викликані фахівці Луганської філії Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, які дадуть попередні висновки про характер і масштаби руйнувань", - зазначив Маноліс Пілавов, додавши, що ситуація знаходиться на контролі оперативного штабу й особисто Луганського міського голови Сергія Кравченка.

Читайте також:

Колона техніки МНС з Донеччини їде у Луганськ на місце вибуху

Кількість жертв вибуху в лікарні Луганська може перевищити 15 людей

У Луганську вибухом зруйнована лікарня, шестеро загиблих

Вибух у лікарні в Луганську

ВідеоУ Луганську вибухом зруйнована лікарня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: