Вибух в Євпаторії стався через порушення техніки безпеки

Слідчі відпрацьовують три різні версії вибуху в Євпаторії. Остаточні висновки зробить комплексна експертиза.

Генпрокуратура називає найбільш вірогідною причиною вибуху в Євпаторії порушення техніки безпеки під час використання кисневих балонів.

Про це в понеділок повідомив начальник Головного слідчого управління ГПУ Андрій Хочунський.

За його словами, наразі фахівці відпрацьовують три версії. Згідно з першою, вибух стався через певні дії сторонніх осіб. Друга версія – вибух природного газу, третя - вибух балонів з газовою сумішшю.

"Є висновки експертизи, які дозволяють поки що виключити вибух вибухових речовин типа гексогену", - підкреслив Хачунський.

Наразі, підкреслив він, призначена комплексна судово-хімічна експертиза, "яка дасть відповіді".

Нагадаємо, 24 грудня внаслідок вибуху в житловому будинку по вулиці Некрасова в Євпаторії загинули 27 людей, серед них троє дітей.

Сьогодні в місті відбуваються похорони загиблих.
28 грудня було затримано трьох співробітників комунальних підприємств, які проводили роботи в цьому будинку: диспетчер, майстер і газоелектрозварник.

Поки що Генпрокуратура не має наміру забирати у своє провадження цю кримінальну справу, оскільки прокуратура Криму проводить всі слідчі дії в повному обсязі.

ГПУ тим часом розпорядилася провести перевірки житлових будинків на предмет наявності в підвалах небезпечних речовин. У підвалі будинку в Євпаторії було виявлено 11 газових балонів.


ВідеоВибух в Євпаторії стався через порушення техніки безпеки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: