Вибух злочинності в Україні та де зникають вкрадені авто. Дивіться у програмі "Гроші"

Журналісти поговорили з представником злочинного світу.

Сьогодні, 19 вересня, о 22:00 журналісти програми "Гроші" розкажуть про те, як змінюється система безпеки, яка призвела до нечуваного вибуху злочинності, повернення "крадіїв в законі" та появи нових зухвалих способів розбою.

Викрадення автівок на очах у власників, квартирні пограбування, напади на жінок та розбої – це неповний перелік злочинів, що були поширені у "складні 90-ті", та які знову повернулися на вулиці міст. "Гроші" покажуть методи, за якими нині працюють злодії, старі і нові схеми грабунку українців, а також розкажуть про повернення крадіїв у законі, а також про те, як сутички між ними роблять з українців заручників бандитської війни. 

Більше того, авторам проекту вдалося записати відверті зізнання одного з представників злочинного світу, який розповідає, хто, де і як орудує.

Також журналісти програми покажуть, де зникають викрадені автомобілі, та дадуть поради про те, як убезпечити себе від викрадення або розшукати поцуплену власність самостійно. 

Окрім цього, "Гроші" розкажуть неймовірне продовження історії демобілізованого бійця АТО, який довгий час був вимушений жити в землянці разом із вагітною дружиною через відсутність власного житла - після сюжету "Грошей". Родина військового врешті отримала будинок. 

Ще однією темою програми стане нещодавній скандал навколо родини Віктора Ющенка. Генеральною прокуратурою України була відкрита кримінальна справа за фактами розкрадання коштів із фонду "Україна-3000", який під патронатом Катерини Ющенко, зібрав сотні мільйонів гривень з українців на будівництво дитячої "Лікарні майбутнього", однак, крім фундаменту, й досі нічого не побудовано. 

Програма "Гроші" виходить в ефірі телеканалу 1+1 щопонеділка о 22:00.

Залиште свій коментар

Наступна публікація