Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вибухи біля Ічні. Місцеві жителі через соцмережі розшукують тварин, які злякалися та втекли

Навколо військового арсеналу досі діє надзвичайний стан.

На військовому складі біля Ічні на Чернігівщині вибухів боєприпасів уже не чути. Майже всі місцеві повернулися до своїх осель. Але поблизу військової частини - досі надзвичайний стан: заблокована залізниця, закритий повітряний простір та десятки блокпостів. Пожежники поливають територію арсеналу, воду скидають і літаки.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Люди, доки не вдарили морози, самотужки лагодять свої будинки та розшукують тварин. Сотні хатніх улюбленців під час канонади злякалися вибухів і втекли. У соцмережах навіть створили спеціальну спільноту, у якій вже розмістили десятки оголошень про зниклих тварин.

Кілька днів без чотирилапого сторожа був і будинок Світлани, нині зайти непомітно вже неможливо.

"Вже навіть почав гавкати", - каже жінка.

ВідеоСеляни під Ічнею розшукують тварин, які втекли від вибухів

Заблокована залізниця, закритий повітряний простір та десятки блок-постів. Вибухів на Ічнянському складі боєприпасів вже не чутно, майже усі місцеві повернулись до своїх осель, але поблизу військової частини досі надзвичайний стан. Пожежні проливають територію арсеналу, воду скидають і літаки. Люди, поки не вдарили морози, самотужки лагодять свої будинки, та розшукують тварин. Сотні хатніх улюбленців під час канонади злякались вибухів і втекли.

Селяни під Ічнею розшукують тварин, які втекли від вибухів

Світлана розповідає, коли почалися розриви, вона, як радили під час тренувальної евакуації, побігла в центр міста. Свого пса на кличку Малюк відв'язала. Коли повернулась з евакуаційного штабу за кілька днів, собаки вже ніде не було. На допис у соцмережі відгукнулися спочатку в міській пожежній частині, але пес звідти хутко втік. У військкоматі чотирилапого змогли притримати їжею.

"Я тільки його зустріла - він одразу до рук".

Тепер жінка допомагає шукати зниклих тварин іншим. Каже, у день, коли знайшовся її Малюк, своїх господарів зустріли ще два собаки.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Антона Страшка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції