Вибухи боєприпасів в Ічні. У військовій прокуратурі назвали причину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нині триває комплексна експертиза, за результатами якої ухвалять процесуальне рішення.

Причиною пожежі та вибухів на військовому арсеналі біля Ічні у Чернігівській області стала диверсійна діяльність невстановлених осіб, які проникли на технічну територію.

Про це з посиланням на військового прокурора Центрального регіону Григорія Рябенка пише УНН.

"Зараз уже можна сказати про те, що причиною вибухів (на арсеналі в Ічні – прим.ред.) є диверсійна діяльність із фізичним проникненням на технічну територію 6-го арсеналу осіб, які підлягають встановленню під час досудового розслідування", – заявив він.

За словами Рябенка, нині триває комплексна судова експертиза, яка проводиться Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз.

ВідеоНа Чернігівщині зайнявся арсенал з боєприпасами

Вночі біля містечка Ічня зайнявся військовий склад. Інформацію про вибухи вже підтвердили у Міністерстві оборони України. Вибух на технічній території стався на шостому арсеналі. Масштаби події поки не називають, але з навколишніх населених пунктів вже почали евакуювати людей. Надзвичайники розгорнули оперативний штаб. Місцевість очепили та посилили охоронні заходи уздовж лінії державного кордону. 

На Чернігівщині зайнявся арсенал з боєприпасами

"Там поставлені питання, які стосуються і військової, і технічної, і балістичної складових. Це дуже важлива експертиза. За результатами цієї експертизи буде ухвалюватися процесуальне рішення", – додав військовий прокурор.

Нагадаємо, 9 жовтня, о 03:40 у ДСНС надійшла інформація про те, що на території військового 6-го арсеналу Міноборони біля Дружби і Августовки Ічнянського району на Чернігівщині виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. З 16-кілометрової зони можливого ураження (Ічня та 30 прилеглих сіл) евакуювали понад 12,5 тисячі осіб.

Найбільш ймовірна причина вибухів на військових складах - диверсія. Так вважають в Генштабі та СБУ. Аргументують, що майже одночасно вибухи прогриміли в чотирьох різних місцях арсеналу.

За кілька днів до вибухів у населених пунктах поблизу складів виникли перебої з мобільним зв'язком. А на українсько-російському кордоні помітили спецавтомобілі, які, ймовірно, перевозили російські безпілотники.

Залиште свій коментар

Вибір редакції