Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вибухи у Калинівці: у військовій частині повідомили причину детонування

Винним у займанні загрожує від 5 до 7 років ув’язнення.

На складі боєприпасів у Калинівці сьогодні пролунало близько 10 вибухів, йдеться у ТСН.19:30.

Від опівдня тут почали курсувати військові та пожежні машини. Одночасно правоохоронці зі зброєю прочісували ліс, шукали ймовірних диверсантів. І навіть готувалися до евакуації. На щастя, оголошувати її не довелося.  

Спалахнув, розповіли ТСН у військовій частині, порох від боєприпасів, які лежать у траві від 2017 року, і які досі не утилізували. Як зізнався командир частини, солдати переносили боєприпаси, спалахнув порох, а від нього - суха трава.

Відео На Калинівський військовий арсенал намагались пробратись сторонні

Військовий арсенал в Калинівці знову у вогні: зайнялися та почали вибухати боєприпаси. Ніхто не постраждав, утім, жителі навколишніх сіл готувались до евакуації. Яка зараз ситуація біля арсеналу, чи відома вже причина вибухів і наскільки все серйозно – дивіться далі.    

На Калинівський військовий арсенал намагались пробратись сторонні

"Брався порох той, що валяється. Поверхове розмінування проводилось. При переміщенні один пороховий заряд загорівся", - розповів командир арсеналу Микола Батюк.

За кілька годин вогонь вдалось відсікти від складів із боєприпасами. На місце оразу прибули військові прокурори і розпочали перевірку. За фактом службової недбалості відкрито кримінальне провадження. Винним у пожежі та вибухах  загрожує від 5 до 7 років ув'язнення.

Нагадаємо, рятувальникам знадобилося близько чотирьох годин для ліквідації пожежі. Станом на 13:20 осередки загоряння було локалізовано, а о 15:15 вогонь повністю загасили. 

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов

Відео Калинівський військовий арсенал уже палав у вересні 2017 – найбільше дісталось Павлівці

Понад дві тисячі пошкоджених будинків та майже 30 тисяч евакуйованих людей. Перші снаряди тоді здетонували ввечері. Саме селу Павлівка дісталось найбільше. У повітря тоді злетіли понад 30% військового арсеналу. Експертиза згодом визначила, вибухи у Калинівці почались всередині складу зі зброєю.    

Калинівський військовий арсенал уже палав у вересні 2017 – найбільше дісталось Павлівці

Залиште свій коментар

Вибір редакції