"Вибухівка" у російському консульстві в Сімферополі виявилась плюшевою іграшкою

Співробітники МНС підірвали підозрілий рожевий пакет з прикріпленою до нього плюшевою іграшкою. Він не здетонував.

Піротехніки знешкодили підозрілий предмет у дворі сімферопольського консульства Російської Федерації, зробивши мікровибух.

"Сигнал до МНС надійшов ближче до пів на дев'яту, - розповіла прес-секретар кримського управління МВС Ольга Кондрашова. - На газоні лежав рожевий пакет з прикріпленою до нього плюшевою іграшкою".

Персонал консульства був евакуйований з будівлі, відвідувачів попросили відійти на безпечну відстань. Одягнений в спеціальне захисне спорядження піротехнік пройшов на територію консульства. Підійшовши до клумби, яка знаходиться в п'ятдесяти метрах від будівлі, він оглянув прилеглу площу. Потім заклав мікрозаряд і протягнув до нього кабель, пише "Сегодня".

Усіх присутніх (а це кілька десятків співробітників правоохоронних органів) попросили піти в укриття - за найближчі будинки і службові автомобілі. Вибухнув мікрозаряд. Пакет не здетонував.

Фахівці МНС і міліція після знешкодження пакета залишились на місці події.

Як повідомлялося, до консульства Російської Федерації в Сімферополі вранці 26 травня невідомі підкинули підозрілий згорток. Пакет виявили самі співробітники консульства. Вони ж негайно викликали МНС.

Читайте також:

У Криму спалили Lexus депутата-регіонала

Міліція підірвала бомбу в київському вузі

До приїзду Януковича одесити "замінували" Свято-Іверський монастир

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: