Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вибухівка в потягу: через п’яного пасажира довелося евакуювати всіх пасажирів потягу Миколаїв-Київ

Чоловік запевняв, що в нього у рюкзаку вибухівка, яку він готовий підірвати

Вибухівка у потягу. Під час руху поїзду Миколаїв-Київ один з пасажирів почав погрожувати, що підірве вагон. Мовляв, у нього в рюкзаку вибухівка, йдеться в ТСН.12.00.

Він зачинився у туалеті і заявив, що з хвилини на хвилину пролунає вибух. Потяг терміново зупинили, 800 людей довелось евакуйовувати з вагонів.

Чоловіка таки затримала поліція. Вибухівки у нього не було. Про всяк випадок фахівці оглянули усі вагони та локомотив. Пристрою, який міг би здетонувати, там теж не знайшли.

На вимушеній зупинці потяг простояв майже 3 години. Пасажири весь цей час чекали ззовні. Псевдомінер зараз у райвідділі дає пояснення.  Чоловіку 36 років, він був у стані алкогольного сп’яніння. За витівку йому загрожує до 3 років обмеження волі.

Потяг прибув до столиці  із чотиригодинним запізненням.

ВідеоПасажирів поїзда "Миколаїв-Київ" евакуювали через загрозу вибуху

Вибухівка у потязі. Під час руху поїзду "Миколаїв-Київ" один з пасажирів почав погрожувати, що підірве вагон. Мовляв, у нього в рюкзаку вибухівка. Він зачинився у туалеті і заявив, що з хвилини на хвилину пролунає вибух. Потяг терміново зупинили, 800 людей довелось евакуйовувати з вагонів. 

Пасажирів поїзда "Миколаїв-Київ" евакуювали через загрозу вибуху

Залиште свій коментар

Вибір редакції