Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вибухівка, яка вбила двох людей в Києві, зроблена на базі автомобільної сигналізації – ГПУ

Правоохоронці проводять повторний огляд місця вибуху.

Причиною вибуху у столиці, від якого постраждав депутат Ігор Мосійчук і загинуло двоє людей, був вибуховий пристрій, закріплений на мопеді, який припаркували біля телеканалу «Еспресо.TV» о 21:50.

Про це повідомили правоохоронці під час прес-конференції у ГПУ. 

Також там додали, що вибухівка зроблена на базі автомобільної сигналізації, про це свідчать схеми, які були знайдені на місці вибуху. Зараз правоохоронці проводять повторний огляд місця подій, адже припускають, що можуть знайти нові речові докази. Додатково проводять огляд машин, які заборонили вивозити.

Поки не уточнюють, чи вже встановлена особа, яка, ймовірно, приїхала на мопеді і заклала вибухівку. Це таємниця слідства. Але відомо, що вже вилучені всі записи з камер спостережень у цьому районі.

Від початку правохоронці заявили, що вибух біля телеканалу можуть кваліфікувати як теракт, або ж як замах на державного діяча, оскільки найімовірнішою ціллю нападників був народний депутат Ігор Мосійчук. Також не відкидають версії, що теракт був спланований проти когось з інших депутатів, хто міг виходити з приміщення, чи на політолога Віталія Балу, який також постраждав від вибуху.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції