Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вибухове перемир'я. Російські окупанти знову застосували на Донбасі заборонену зброю

Вони випустили важкі 120-міліметрові міномети.

Уперше від оголошення режиму тиші російські загарбники застосували на Донбасі важкі 120-міліметрові міномети. Два снаряди випустили по позиціях українських військових у Південному. Це селище розташоване впритул до окупованої Горлівки, а тому постійно опиняється під кулями, йдеться у ТСН.19:30.

На вулицях покинутого селища ще тліють дерев'яні балки й час від часу відвалюється цегла із зруйнованих стін. Ще кілька днів тому у будинку жили військовослужбовці, але бойовики влучили у будівлю міною 120-мм калібру.

Дві важкі заборонені Мінськом міни найманці  випустили по Південному надвечір. "Противник не дотримується Мінських угод і режиму тиші, бо міномети заборонені", – каже боєць  батальйону "Айдар" на псевдо "Борода".

Селище Південне - черговий руйнівний здобуток проросійських бойовиків. Це один з населених пунктів, який вони перетворили на майданчик для зйомок фільмів - катастроф. Тут немає жодного вцілілого будинку. Останні місцеві мешканці втекли звідси близько року тому. Не полишають село-привид на околицях Горлівки тільки військові.

ВідеоУперше від оголошення перемир'я бойовики застосували важкі 120-міліметрові міномети

Два снаряди випустили по позиціях українських військових у Південному. Це селище, розташоване впритул до окупованої Горлівки. Його давно полишили цивільні, а розтрощені вулиці - постійно під ворожим вогнем.  

Уперше від оголошення перемир'я бойовики застосували важкі 120-міліметрові міномети

Південне потрапляє у фронтові зведення щодня. Попри режим тиші тут не змовкає стрілецька зброя та гранатомети. Військові кажуть, що стрільці, судячи з характеру обстрілів, постійно змінюються. "Можливо, Російська Федерація використовує Донбас як полігон", - додає "Борода".

Тут немає чорнозему, чи піску, а суцільний сланець із домішками заліза. Саме тому його доводиться підривати динамітом, а потім довбати вручну.  Хлопці тут іноді більше за каменярів, аніж за військових. Утім, жартують, навіть попри перемир'я, ворог не підступиться точно. Бо за зброя завжди під руками - навіть якщо це кайло чи молоток.

Кореспондент ТСН Юлія Таркановська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції