До Києва приїхав віце-канцлер Німеччини

Гідо Вестервелле здійснює перший візит до Києва. Раніше саме його політична сила чітко висловлювалася за вступ України до Євросоюзу.

Віце-канцлер, міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле прибув до Києва для зустрічей із владою. Це його перший офіційний візит до України.

Очікується, що під час переговорів будуть порушені актуальні питання двосторонніх відносин, європейської інтеграції України, ситуації в країнах Північної Африки й Близького Сходу, співробітництво в міжнародних організаціях, зокрема в Раді Європи й ОБСЄ.

Варто зазначити, що під час останньої передвиборчої кампанії у ФРН політична сила Вестервелле - Вільна демократична партія Німеччини - була єдиною, яка чітко висловлювалася за вступ України до Євросоюзу.

Однак за останні півтора роки, відколи ліберали увійшли до складу урядової коаліції з ХДС/ХСС, особливого зближення між Україною та Німеччиною не спостерігалося. А у січні цього року Німеччина заявляла, що можливе політичне переслідування опозиції може стати перешкодою для євроінтеграції України.

Напередодні візиту Вестервелле до України німецькі Зелені закликали його в ході офіційних переговорів у Києві підняти питання тривожного розвитку молодої української демократії і вступити з українським урядом в критичний діалог.

"Міністр має наголосити на необхідності дотримання принципів правової держави та здійснення нагальних реформ", - сказано у повідомленні, надісланому депутатом Бундестагу від фракції Зелених Віолою фон Крамон. "Залякування критичних журналістів, підвищена активність спецслужб і тривале переслідування колишніх членів уряду не є засобами, якими український уряд зможе просувати свою країну в напрямку ЄС. Саме на цьому повинен наголосити Вестервелле, бо це в інтересах Європейського союзу".

Читайте також:

Генсек НАТО подякував комуністам за теплий прийом

Міністр закордонних справ Німеччини офіційно вступив в одностатевий шлюб

Викритий у плагіаті міністр оборони Німеччини пішов у відставку

У Німеччині заявили, що головування в ОБСЄ Україні віддали "незрозуміло за що"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: