Віце-мер Одеси розповів, чому стріляв з пістолета на сміттєзвалищі

За словами віце-мера, він стріляв, щоб вигнати рейдерів з полігону.

Заступник мера Одеси Вахтанг Убірія каже, що стріляв з пістолета, щоб змусити рейдерів залишити полігон з відходами.

Про це він заявив в коментарі.

"Я вистрелив в повітря з пістолета, на який маю всі необхідні документи, щоб зупинити рейдерів, які погрожували мені, і привернути увагу міліції", - сказав віце-мер.

"Таким чином я намагався зупинити атаку знахабнілих рейдерів, що мали намір прорватися на машинах на територію комунального підприємства "Одескомунтранс", - зазначив Убірія, додавши, що "зовсім не збирався погрожувати особистою зброєю кому-небудь з журналістів, які прибули на територію міського звалища слідом за рейдерською групою".

Як підкреслив віце-мер Одеси, "щоб дати об'єктивну оцінку тим подіям, потрібно врахувати кілька моментів".

"По-перше, ми зіткнулися з озброєним захопленням міської власності. По-друге, від нормальної роботи міського звалища влітку в 35-градусну спеку залежить дуже багато. Це в повному розумінні стратегічний об'єкт", - зауважив він.

"І, по-третє, - підсумував заступник міського голови, - цей об'єкт охоронявся. Прагнучи його захопити, група нападаючих осіб неодноразово погрожувала застосуванням автоматичної зброї і працівникам комунального підприємства, і охороні об'єкту, і мені особисто".

Нагадаємо, полігон з відходами під Одесою був захоплений рейдерами. Після чого на місце прибув Убірія, який почав матюкати усіх, а потім стріляти з пістолета.

Він зробив постріл у повітря. Деякі з присутніх, а також журналісти розсудливо відійшли на кілька метрів, та продовжували вести зйомку.

Помітивши, що його знімає кореспондент, чиновник закричав: "Прибери камеру, зараз пристрелю тебе як собаку" – і кілька разів штовхнув журналіста.

Через деякий час чиновник все ж таки заспокоївся, зайшов в адміністративну будівлю, а потім покинув місце інциденту.

Читайте також:

В Одесі озброєні люди Маркова та мера ділили сміттєзвалище: журналістів прогнали пострілами

Мер Одеси запевнив, що рейдерів зі звалища вже прогнали

Мін'юст відновив реєстрацію скандальної партії "Родина"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: