Віце-прем'єрів Сівковича й Слауту звільнять з уряду

Янукович підпише новий закон про Кабмін і регламент Верховної ради, а потім звільнить двох віце-прем'єрів.

Головними претендентами на звільнення з віце-прем'єрів є Володимир Сівкович і Віктор Слаута. Про це повідомило виданню "Українська правда" поінформоване джерело.

За словами джерела, спочатку Янукович підпише новий закон про Кабмін і регламент Верховної ради, а потім звільнить двох віце-прем'єрів.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович очікує від прем'єр-міністра Миколи Азарова пропозицій щодо вдосконалення структури Кабміну у зв'язку з відновленням дії Конституції 1996 року, що передбачає скорочення кількості віце-прем’єрів з п’яти до трьох.

Азаров не пророкує масштабних кадрових змін в уряді після ухвалення Верховною радою нового закону про Кабінет міністрів. "Жодних революцій не буде. Будуть зміни, які виникають із необхідності посилення тих чи інших ділянок роботи", - повідомив прем'єр.

За даними ЗМІ, у Януковича троє кандидатів на звільнення з уряду - віце-прем’єр-міністри Володимир Сівкович, Віктор Слаута та Віктор Тихонов можуть втратити свої посади.

Основний закон у редакції 1996 року, який знову набрав чинності 30 вересня, передбачає, що в уряді має бути не більше трьох віце-прем’єрів. На сьогоднішній день їх п’ять: Борис Колесніков - з питань Євро-2012, Володимир Сівкович - з питань національної безпеки та оборони, Віктор Слаута - з питань агропромислового комплексу (АПК), Сергій Тігіпко - з економічних питань, Віктор Тихонов - з питань регіональної політики.

Читайте також:

Азаров: кадрових революцій в уряді не буде

Азаров у п’ятницю представить новий склад уряду

Рада ухвалила новий закон про Кабмін

Янукович визначив, кому з віце-прем’єрів слід готуватися до відставки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: