Віце-спікер: Партія регіонів формує списки лояльності на місцях

Віце-спікер парламенту, представник БЮТ Микола Томенко звинуватив Партію регіонів у "сортуванні" активних людей за принципом лояльності до нової влади.

Місцева виконавча влада активно формує списки громадян, лояльних і нелояльних до Партії регіонів, заявив заступник голови Верховної ради, представник БЮТ Микола Томенко.

Томенко наголосив, що всі спроби представників Партії регіонів пояснити, що такий централізований збір інформації є "тупістю" місцевих чиновників, які виявляють самостійну ініціативу, "м'яко кажучи, не відповідає дійсності".

За словами Томенка, до нього особисто зверталися представники освітніх установ, державних підприємств і комерційних структур Західної та Центральної України, Києва, де така "паспортизація на предмет лояльності до нової влади і готовність вступити до правлячої Партії регіонів проводиться системно".

Віце-спікер зазначив, що використання методу "сортування" активних людей за принципом лояльності до влади є ознакою тоталітарних режимів і "неприпустимо в сучасній Україні XXI століття".

У зв'язку з цим Томенко закликав працівників навчальних закладів, керівників державних підприємств і комерційних структур не приховувати цю інформацію, тому що "лише її публічне оприлюднення може зупинити відроджену традицію занесення на "чорні дошки".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що, зокрема, Львівська обладміністрація доручила головам районних адміністрацій розіслати до підприємств, установ та організацій області анкету, де, серед іншого, є питання про політичні вподобання відповідних керівників.

Місцеві вибори в Україні призначені на 31 жовтня. Переобиратися не будуть лише депутати Київської міської ради і Тернопільської обласної ради.

Читайте також:

На Львівщині у всіх бізнесменів перевірили партійну приналежність

Томенко: у Раді зріє бунт депутатів-зрадників

Рада призначила місцеві вибори на 31 жовтня

Рейтинг Януковича вищий за сукупний рейтинг решти політиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: