Віце-спікер Ради прогнозує одночасні місцеві та парламентські вибори навесні

Микола Томенко вважає, що варіант проведення місцевих виборів 31 жовтня має високу ступінь вірогідності, але все більше "регіоналів" схиляються до дати 27 березня.

Віце-спікер Верховної ради, "бютівець" Микола Томенко розповів, що багато депутатів з Партії регіонів зараз схиляються до сценарію одночасного проведення місцевих та парламентських весняних виборів.

"Я вважаю, що варіант проведення місцевих виборів 31 жовтня має високу ступінь вірогідності. У нас ще три сесійні тижні - це немало. Для того, щоб вибори відбулися в жовтні, треба бодай 9 липня прийняти закон про зміну виборчої системи. Якщо ж цього не відбудеться, тоді зрозуміло, що вибори будуть навесні", - зазначив Томенко.

"Вибори політичної доцільності - це короткі політичні дивіденди. Якщо буде змінено систему, "Регіонам" буде однаково, чи осінь, чи весна. Якщо сьогодні рейтинг "Регіонів" 40%, а завтра буде 30%, нічого страшного в цьому для них немає. Вони компенсують це мажоритарною частиною", - додав він.

Нагадаємо, що проведення місцевих виборів було топ-темою кілька тижнів тому. Тоді обговорювалися дві найбільш імовірні дати - 31 жовтня чи 27 березня.

На думку Томенка, ця тема зараз "заглухла" через те, що, по-перше, на порядку денному є більш насущні стратегічні речі (судоустрій, засади внутрішньої і зовнішньої політики), а по-друге – через категоричне неприйняття такого підходу спікером Ради Володимиром Литвином і комуністами.

"Без КПУ і Блоку Литвина важко буде проводити засади і судоустрій, тому "Регіони" змінили пріоритети. Мовляв, давайте це проголосуємо, а потім порадимося, що робити", - пояснив політик.

Читайте також:

Тимошенко вимагає через 10 місяців провести вибори

Янукович почав підготовку до виборів

Литвин не зійшовся з "регіоналами" у даті місцевих виборів

Партія регіонів пропонує проводити місцеві вибори за змішаною системою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: