Віцепрем’єр часів Порошенка Зубко відзвітував, що платить за державну дачу не "символічні суми"

Віцепрем’єр часів Порошенка Зубко відзвітував, що платить за державну дачу не "символічні суми"

УНІАН

Показати платіжки він вирішив після вчорашньої згадки про себе у зверненні президента.

Після того, як президент України Володимир Зеленський заявив про перевірку користуванням державними землями і дачами високопосадовцями минулих часів і згадав у своєму зверненні віцепрем’єра часів Порошенка Генадія Зубка, той вирішив відзвітувати про свою оренду і плату. 

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі і показав будинок, яким користується. 

Він запевнив, що отримав дім в оренду і чесно за неї платить і далеко не "символічні суми", про які згадував президент. "Житло завжди орендував, а з 2016 року офіційно орендую, проживаю, декларую і оплачую будинок в 265 кв метрів (132,5 кв. метрів житлових, 132,5 кв. метрів підвальних) в базі (або зоні) відпочинку Конча-Заспа. Може для когось це «символічні суми» за оплату житла, для мене - ні. Ні 58 тис грн в 2017 році , ні 69 тис грн в 2020 році, ні 104 тис грн в 2021 році за місяць", - написав Зубко.

Окрім того він зазначив, що під час своєї роботи і народним депутатом України, і в Уряді і в Адміністрації президента ніколи не користувався ні пільгами, ні безоплатним службовим житлом. "Я публічна людина, і тому публікую фото будинку і фото платіжних доручень за своє житло - і під час роботи в Уряді, і під час президенства Зеленського. Це не є державною таємницею", - зазначив він. 

ЗдОрово бути публічною людиною! Коли твоє прізвище називає Президент України. Так дійсно буває, і твоє прізвище ...

Опубліковано Zubko Hennadiy Субота, 15 травня 2021 р.

Нагадаємо, що вчора колишній генеральний прокурор України Святослав Піскун повідомив, що з ним в односторонньому порядку розірвали договір оренди державної дачі, яку він отримав на 49 років ще у 2002 році.