Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від 1 жовтня за біометрику потрібно буде сплачувати по-новому

В процесі оплати онлайн нові реквізити з’являться автоматично.

Від 1 жовтня Державна міграційна служба змінить платіжні реквізити для оплати оформлення біометричних документів. Про це повідомляє МВС України на сторінці у соцмережі Facebook.

"Зміняться реквізити рахунків для перерахунку коштів за надання послуг з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон", - йдеться у повідомленні.

Цей сервіс Державної міграційної служби України працює від 2016 року за допомогою простих і зрозумілих покрокових підказок, допомагає користувачам сформувати персоналізовану квитанцію для оплати обраної послуги у конкретному підрозділі Міграційної служби.

Зазначимо, що після реєстрації на отримання адміністративних послуг із допомогою сервісу "Електронна черга", доступна можливість оплатити послуги онлайн, при цьому оплата за оформлення біометричних документів автоматично відбуватиметься за оновленими реквізитами.

Нагадаємо, 2 травня в Україні відновили роботу центри "Паспортний сервіс". Вони не працювали від 27 квітня. 

Відео Заяву на оформлення біометричного паспорта відтепер можна заповнити онлайн

Нова електронна послуга дозволить вносити свої персональні данні на сайті державної міграційної служби і отримати QR-код, який згодом зчитують під час оформлення документів. Новий сервіс не скасовує візиту до підрозділів служби, оскільки громадяни мають сфотографуватися та відсканувати відбитки пальців. Проте це значно скоротить процедуру.

Заяву на оформлення біометричного паспорта відтепер можна заповнити онлайн

Залиште свій коментар

Вибір редакції