Від 10 червня запрацюють бази відпочинку: як до курортного сезону готується Херсонська область

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дитячі табори наразі залишаються під забороною.

У Херсонській області, де найменше хворих на коронавірус, готуються до початку курортного сезону, який розпочнеться від 10 червня.

Як повідомили в ТСН.Ранок, саме від середи, 10 червня, уряд дозволив в Україні відкривати бази відпочинку.

У відпочинкових комплексах нині тривають останні приготування для роботи в умовах послабленого карантину. Ціни для туристів, кажуть, будуть нижчі за минулорічні. Готові прийняти відпочивальників і дитячі табори. Втім, відкривати їх держава поки не дозволяє. 

Зазначається, що наразі у Херсонській області лише п'ятеро інфікованих COVID-19. Загалом від початку пандемії у регіоні зафіксували 179 випадків коронавірусу.

Нагадаємо, 8 червня вранці МОЗ повідомило, що в Україні за добу зафіксовано 463 випадки COVID-19 – загалом їх уже 27 462. Кількість нових випадків зменшується четвертий день поспіль. За добу 141 пацієнт одужав (загалом 12 195),  дев'ять - померли (загалом 797).

Відео У Херсонській області, де найменше хворих на коронавірус, готуються до початку курортного сезону

На Херсонщині, де найменше хворих на коронавірус, готуються до початку курортного сезону. Відкривати бази відпочинку уряд дозволив вже із середи. Нині в області лише п'ятеро недужих. Загалом COVID-19 - від початку епідемії - тут підтвердили 179 пацієнтам. У регіоні сподіваються, що ситуація і надалі буде стабільною.  

У Херсонській області, де найменше хворих на коронавірус, готуються до початку курортного сезону

Залиште свій коментар

Вибір редакції