Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від 2020 року сигнал популярних українських каналів буде закодовано: як далі дивитися телебачення через супутник

Україна виконує свої зобов'язання перед західними партнерами.

Від 20 січня наступного року супутниковий сигнал найпопулярніших українських телеканалів буде закодовано. Таким чином Україна виконує свої зобов'язання перед західними партнерами і приводить своє законодавство до цивілізованих норм. Що потрібно зробити, щоб далі дивитися телебачення через супутник, у сюжеті ТСН.19:30.

В асоціації правовласників наголошують, що це стосується лише прийому через супутникову тарілку. Цифрове, кабельне та інтернет-телебачення залишаться без змін.

Причин такого кроку декілька. По-перше, лише так телеканали можуть виконувати умови ліцензії, коли купують права на іноземні шоу. По-друге, це боротьба з піратством. По-третє, - це соціальна справедливість. На думку експертів, неправильно, що одні громадяни платять за телебачення, а інші - ні.

У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення нагадують, що частково блокували супутникові сигнали телеканали раніше. Це, мовляв, вимоги часу. "Кодували матчі Ліги Чемпіонів, Ліги Європи, світові чемпіонати, Євробачення. За великим рахунком - усі програми, які купували канали, повинні кодуватися. Це нормальна європейська практика", - каже члена Нацради Олег Черниш.

Відео Від 2020 року супутникове телебачення в Україні буде закодоване

Таке рішення ухвалили вже давно, а ми не втомлюємося нагадувати, що ця дата невпинно наближається. Таким чином Україна виконує свої зобов'язання перед західними партнерами, і унормовує своє законодавство - пояснюють у медіагрупах. Що ж потрібно зробити, щоб і далі дивитися телебачення через супутник – у сюжеті.  

Від 2020 року супутникове телебачення в Україні буде закодоване

Щоб далі дивитися телебачення через тарілку, потрібно придбати новий приймач і укласти угоду з одним із двох операторів. Приймач коштує близько тисячі гривень. Інша альтернатива - перейти на кабельне, інтернет-телебачення, або на соціальний пакет Т2. "Якщо ви налаштовані на супутниковий прийом, потрібно купити український сертифікований приймач, який дозволить дивитися улюблені телеканали", - Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції "1+1 Media".

За супутникове ТБ потрібно буде сплачувати щомісячну абонплату. Найдешевий пакет коштуватиме від 80 гривень.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак.

Залиште свій коментар

Вибір редакції