Від 9 до 12 тисяч на добу: українські прикордонники розповіли про стрімке зростання поїздок за безвізом

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Від 9 до 12 тисяч на добу: українські прикордонники розповіли про стрімке зростання поїздок за безвізом

УНІАН

Загалом за червень зафіксовано 221 тисячу поїздок за безвізом.

У червні 2018 року українські прикордонники зафіксували 221 тисячу поїздок за безвізом до країн ЄС, що в 2,3 рази більше ніж за перші 30 діб безвізового режиму минулого року.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

"Починаючи з перших днів червня цього року спостерігається стрімке зростання кількості українців, які віддають перевагу безвізовим поїздкам та слідують до країн ЄС виключно з біометричними паспортами без будь-яких відміток. Сприяє цьому туристичний сезон та закінчення в паспортах старого зразка терміну дії віз, які раніше доводилось оформляти", - йдеться у повідомленні.

За словами прикордонників, щодня за безвізом кордон перетинають від 9 до 12 тисяч українців. Загалом же від початку дії безвізу відбулося понад 21 мільйон поїздок до ЄС громадянами України.

Нагадаємо, 5 липня Європейський парламент більшістю голосів затвердив нові правила в'їзду до шенгенської зони громадян країн, які мають право безвізового відвідування ЄС. За новими правилами кожен, хто перетинає кордон Євросоюзу без візи повинен пройти обов'язкову реєстрацію. Вона коштуватиме 7 євро і складатиметься з написання особистих та паспортних даних, а також вказання країни першого в'їзду.

Державна прикордонна служба України

 

Наступна публікація