Від Черновецького вимагають знести пам’ятник Леніну в центрі Києва

У Верховній раді наполягають, що немає жодного сенсу тримати Леніна в центрі столиці, як символ розбрату і протистояння.

Прийняти рішення про демонтаж і перенесення з центрального бульвару Києва пам’ятника Леніну закликав столичного мера Леоніда Черновецького депутат Верховної ради від НУ-НС Іван Стойко.

"Цей монумент не становить культурної цінності, а тільки розпалює ворожнечу і провокує конфлікти", - цитує нардепа прес-служба громадського руху "За Україну!".

"В той час, коли країни Прибалтики і Польща вводять кримінальну відповідальність за поширення тоталітарної символіки і культу комуністичних вождів, у центрі Києва і досі стоїть пам’ятник Леніну", - зауважив він.

Депутат нагадав, що цей пам’ятник вже виведений з державного реєстру культурних пам’яток і немає жодного сенсу тримати його в центрі столиці, як символ розбрату і протистояння.

Стойко наголосив, що Ленін спричинив мільйони жертв серед українців, адже під його керівництвом було окуповано українські землі та організовано перший голодомор 1921-1922 років.

Він також підкреслив, що в Україні діють норми відповідних указів президента, які передбачають демонтування пам’яток тоталітарному режиму.

Читайте також:

Козаки з газовими балончиками напали на Леніна й комуністів

У психлікарні на Буковині демонтували пам’ятник Леніну і Сталіну

Київський пам’ятник Леніну цілодобово охоронятимуть від націоналістів

Націоналісти пообіцяли знести всі радянські пам'ятники в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: