Від епідемії пневмонії найбільше постраждали вагітні та працездатні люди

МОЗ констатує надзвичайно складну епідемілологічну ситуацію у Тернополі та ще кількох західноукраїнських областях.

Від епідемії пневмонії, викликаної невідомим вірусом у Західній Україні, найбільше потерпають люди працездатного віку та вагітні жінки.

Про це на засіданні уряду заявив міністр охорони здоров'я Василь Князевич. “У нас є випадки смерті в Тернополі, ми маємо проблеми в Івано-Франківську”, - зазначив він.

Нагадаємо, кількість померлих від пневмонії, викликаної поки невстановленим вірусом, сягнула 26 людей. У Тернопільській області померли 12 людей, у Львівській - шість, в Івано-Франківській - шість, у Рівненській - дві людини.

Міністр охорони здоров'я також повідомив, що в МОЗ створено оперативний штаб із протидії розповсюдженню хвороби в Україні. Епідеміологічна ситуація контролюється цілодобово.

“Протягом тижня, з 19 по 25 жовтня, зареєстровано 5796 випадків. Якщо взяти попередній тиждень – це зростання вдвічі”, - прокоментував Князевич ситуацію, що склалася зараз. При цьому найважча, за його словами, обстановка у Тернопільській області, де здійснюються карантинні заходи та закрито школи.

Найважча ситуація при цьому склалася у Тернополі та ще трьох південних районах області. “Вже зареєстровані смертельні випадки, які ми зараз уважно вивчаємо. Померло 12 дорослих людей”, - сказав міністр.

Водночас, він підкреслив, що в усіх областях, де спостерігається спалах інфекційних захворювань, є всі необхідні засоби та на місцях перебувають найкращі фахівці України.

Читайте також:

На Рівненщині від епідемії ГРВІ померли дві людини

Епідемія "свинячого" грипу накриє Україну в листопаді

Кількість жертв невідомого вірусу на Тернопільщині зросла до 12 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: