Від епідемії пневмонії найбільше постраждали вагітні та працездатні люди

МОЗ констатує надзвичайно складну епідемілологічну ситуацію у Тернополі та ще кількох західноукраїнських областях.

Від епідемії пневмонії, викликаної невідомим вірусом у Західній Україні, найбільше потерпають люди працездатного віку та вагітні жінки.

Про це на засіданні уряду заявив міністр охорони здоров'я Василь Князевич. “У нас є випадки смерті в Тернополі, ми маємо проблеми в Івано-Франківську”, - зазначив він.

Нагадаємо, кількість померлих від пневмонії, викликаної поки невстановленим вірусом, сягнула 26 людей. У Тернопільській області померли 12 людей, у Львівській - шість, в Івано-Франківській - шість, у Рівненській - дві людини.

Міністр охорони здоров'я також повідомив, що в МОЗ створено оперативний штаб із протидії розповсюдженню хвороби в Україні. Епідеміологічна ситуація контролюється цілодобово.

“Протягом тижня, з 19 по 25 жовтня, зареєстровано 5796 випадків. Якщо взяти попередній тиждень – це зростання вдвічі”, - прокоментував Князевич ситуацію, що склалася зараз. При цьому найважча, за його словами, обстановка у Тернопільській області, де здійснюються карантинні заходи та закрито школи.

Найважча ситуація при цьому склалася у Тернополі та ще трьох південних районах області. “Вже зареєстровані смертельні випадки, які ми зараз уважно вивчаємо. Померло 12 дорослих людей”, - сказав міністр.

Водночас, він підкреслив, що в усіх областях, де спостерігається спалах інфекційних захворювань, є всі необхідні засоби та на місцях перебувають найкращі фахівці України.

Читайте також:

На Рівненщині від епідемії ГРВІ померли дві людини

Епідемія "свинячого" грипу накриє Україну в листопаді

Кількість жертв невідомого вірусу на Тернопільщині зросла до 12 людей

ВідеоВід епідемії постраждали вагітні та працездатні люди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: