Від ГПУ вимагають позбавити російську мову статусу офіційної на Запоріжжі

Партія "За Україну!" вимагає від Генеральної прокуратури України опротестувати рішення запорізької обласної ради щодо російської мови.

Народний депутат В'ячеслав Кириленко вимагає від Генпрокуратури опротестувати рішення Запорізької облради про надання російській мові статусу регіональної на території області.

Лідер "За Україну!" наголосив, що "відповідно до статті 92 Конституції України порядок застосування мов визначається виключно законами України".

"Партія "За Україну!" вимагає від Генеральної прокуратури України опротестувати рішення запорізької обласної ради", - наголосив Кириленко.

"Йшовши на вибори з гаслами покращити дороги, житлово-комунальне господарство, стан шкіл і лікарень, за 2 місяці до виборів депутати Запорізької обласної ради роблять вигляд, що в області залишилася лише одна нагальна проблема - нищення української мови", - заявив нардеп.

За словами Кириленка, "депутати обласних рад, які ухвалюють такі провокативні рішення, намагаються приховати свою бездарну соціально-економічну політику в області протягом чотирьох років".

Нагадаємо, запорізька обласна рада присвоїла російській мові статус регіональної на території області. Таке рішення облрада прийняла на сесії 8 вересня.

Читайте також:

На Запоріжжі російську мову визнано регіональною

Україна пообіцяла РФ не витісняти російську мову

До кінотеатрів Криму повернули фільми, дубльовані російською мовою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: