Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мужність, захист громадян та суспільна діяльність: за що українці отримують ордени. Інфографіка

Редакція ТСН.ua вирішила зробити добірку державних нагород України.

3 травня 1995 року було засновано державну нагороду України - орден Богдана Хмельницького I-III ступенів. Ним нагороджують громадян України за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України. Автором знаків ордена є художник О. Руденко.

Загалом існує 11 орденів. Однак, орден "За заслуги", "За мужність", княгині Ольги мають декілька ступенів. Орденами нагороджують громадян за видатні заслуги перед Україною, зокрема за внесок у розвиток та захист держави.

Останнім запровадили Орден Героїв Небесної Сотні. Ним нагороджують осіб за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, активну благодійну, гуманістичну, громадську діяльність в Україні, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, інших подій, пов'язаних із захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Своєю чергою, редакція ТСН.ua вирішила зробити добірку державних нагород України та пояснити, кого та за що ними нагороджують.

нагороди

Залиште свій коментар

Вибір редакції