Мужність, захист громадян та суспільна діяльність: за що українці отримують ордени. Інфографіка

Редакція ТСН.ua вирішила зробити добірку державних нагород України.

3 травня 1995 року було засновано державну нагороду України - орден Богдана Хмельницького I-III ступенів. Ним нагороджують громадян України за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України. Автором знаків ордена є художник О. Руденко.

Загалом існує 11 орденів. Однак, орден "За заслуги", "За мужність", княгині Ольги мають декілька ступенів. Орденами нагороджують громадян за видатні заслуги перед Україною, зокрема за внесок у розвиток та захист держави.

Останнім запровадили Орден Героїв Небесної Сотні. Ним нагороджують осіб за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, активну благодійну, гуманістичну, громадську діяльність в Україні, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, інших подій, пов'язаних із захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Своєю чергою, редакція ТСН.ua вирішила зробити добірку державних нагород України та пояснити, кого та за що ними нагороджують.

нагороди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: