Від кпинів і розбитого серця до всесвітньої слави: ТСН зустрілася з першою українською моделлю Victoria's Secret

Історія успіху звичайної дівчини з Дніпропетровської області нагадує казку про Попелюшку.

21-річна Дар'я Хлистун стала першою українкою, що візьме участь у шоу Victoria's Secret. Це не просто модний показ спіднього та купальників, а справжня вистава з виступами світових зірок, запис якої по всьому світу дивляться, наче кіно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дівчина з Дніпропетровщини вже крокувала на найпрестижніших подіумах світу – тижнях моди Нью-Йорка, Мілана та Парижа. Дар'я регулярно відкриває покази всесвітньовідомих дизайнерів та з'являється на обкладинках модних журналів. А ще кілька років тому вона була випускницею звичайної школи в Синельниковому, де однолітки дражнили її за високий зріст, надто струнке тіло, а через зовнішність розбитим серцем завершилося перше кохання. "Хлопець був, котрий мені подобався. Він дуже любив таких пухкеньких – я заради нього намагалася від'їстися, не виходило ніяк", - розповідає дівчина.

ВідеоДар'я Хлистун, яка стане першою українкою на шоу Victoria's secret, розповіла про шлях до успіху

Мати виховувала Дар'ю сама, бо батько пішов, коли дівчинці було три роки. Пані Наталя працювала продавчинею в місцевій крамничці і мріяла лише про те, щоби донька стала юристкою. "Мрія, щоб вона склала ЗНО чудово, щоби ми поступили – і все. І тут Даша мені дзвонить, що вона іде. У мене був шок", - зізнається мама.

Модельна агенція знайшла 18-річну Дар'ю просто в соцмережах і запропонувала роботу. Майбутня зірка повірила не одразу. "Це не моє, та яка я модель? Думки, думки. Все, я не поїду – пішла і віддала квиток за дві години", - розповідає вона. Але потім таки наважилася, модельне життя захопило, тренування не припиняла ні на день – і досягла успіху. Дівчина вважає своєю головною зброєю щирість. "Десь я могла посміхнутися, десь я могла зробити ось так", - показує жести відома модель.

Фотогалерея Фото в бікіні і кавер на Сердючку. Що постить у Мережі перша українка в шоу Victoria's Secret Дар'я Хлистун (14 фото)

Дар'я стала першою дівчиною з України, що вийде на показі Victoria's Secret. "У мене просто струм по тілу пройшов! Я не могла повірити. Я сяяла яскравіше, ніж якась Ейфелева вежа", - зізнається вона. Однак із успіхом активізувалася й армія заздрісників: невідомі зламали сторінки моделі в соцмережах і знищили всю інформацію. Але модель не засмучується, бо робота дала їй головне – не просто успіх, а можливість віддячити мамі. "Була гордість така за доньку, що вона у свої 20 років купила квартиру, купила машину в цьому році, мама звільнилася з роботи. Не схопила цю зіркову хворобу, не вдягла корону", - розповідає Наталя Хлистун.

Шоу відбудеться в листопаді у Шанхаї. Після нього в Дар'ї заплановано домашнє свято для шлунку. "Я просто підходжу до холодильника, їм, лягаю. Потім: мама, все, ніяких котлет, ніякої качки!", - зізнається модель. Окрім мами, на повернення зірки вдома чекатимуть і два коти, одного з яких, брудного та голодного, знайшли просто біля нової квартири. Сусіди ж про зірку поруч і не відають, і Дар'я певна: корони годяться лише для подіумів, але не для звичайного людського життя.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар