Від кризи можна сховатися в монастирі

Монастирі ще фактично не відчули впливу негативних процесів економіки, тому в їх стінах ще можна сховатися від кризи.

Монастирі ще фактично не відчули  впливу  негативних   процесів  економіки.  Але монахи попереджають, що якщо людина  йде до них, переховуючись виключно  від економічних негараздів, то навряд чи вона знайде   те, що шукає. Перебути кризу  можна де завгодно, якщо думати  про духовне, а не виключно про матеріальне.  

У жіночому монастирі  навіть чоловічу роботу  виконують черниці. Зазвичай жінки піднімаються на дзвіницю лише у другий день Великодня. 

Фінансова  криза  потроху оголює  досить утаємничене від чужого ока чернече життя, зокрема, одну його пікантну складову,  з чого живуть церковники.

Плата за "требу", тобто службу, яку замовляє вірянин - одна із складових  джерел доходу монастиря.  Інша  - це тридцять гектарів орної землі та  власна ферма, на яку, щоправда, чужих не пускають. Тож голоду в монастирі поки що не буде.

Монастирі  завжди займалися доброчинством.  Під час цієї кризи вони також не зачинятимуть воріт перед сиротами та нужденними. Передбачають, що  людей  ходитиме  до них дедалі більше.

Під час кризи і тотального безробіття миряни частіше зазирають до церкви і сумлінніше моляться. Черниці попереджають, що про матеріальні блага просити небажано. Це річ не першої необхідності, на відміну від збереження робочого місця.

 Детальніше – на відео ТСН.

Читайте також:

До кінця березня в Україні буде 2,8 млн. безробітних

ДПА хоче заборонити підвищення податків

Україна не отримає кредит, поки не домовиться с МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: