Від кризи постраждали 95% українців

Соціологи констатують, що тільки 23% населення України задоволені своїм життям.

Все більше українців песимістично оцінюють своє життя. Адже лише 5,2% громадян країни не відчули на собі наслідків кризи.

Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією Research & Branding group, які оприлюднив соціолог холдингу Євгеній Копатько.

За його словами, дослідження показало тенденцію значного збільшення кількості людей, незадоволених своїм життям. Це попри те, що українці схильні оптимістично дивитися на ситуацію в країні. В Європі їх вважають однією з найбільш оптимістичних націй.

Але якщо в лютому минулого року 44% висловили задоволення своїм життям, то в січні 2009 року їх стало практично удвічі менше - тільки 23%.

Відповідаючи на питання про те, на чию допомогу у відновленні після кризи може реально розраховувати Україна, багато опитаних висловилися за Росію. Зокрема, таку думку підтримують 37,8% респондентів зі східних регіонів, але лише 5% - із західних.

Сподіваються на допомогу Євросоюзу 15% людей, США - 3,2%.

Разом з тим, понад 50% опитаних вважають, що Україна має розраховувати тільки на свої сили.

Оцінюючи економічний стан країни на початку поточного року, поганим його назвали 88% опитаних, тоді як в попередні два роки такі оцінки давали 62-66%.

Кажучи про політичну ситуацію в країні, тільки 1% респондентів охарактеризував її в січні 2009 року як в цілому стабільну, в той час, як в лютому минулого року таких було 9%, а в січні 2007 року - 4%.

Опитування проводилося з 20 по 30 січня 2009 року. Опитано 2000 респондентів, статистична похибка складає 2,2%.

Читайте також:

Масові протести розпочнуться восени 2009-го: прогнози політологів
До кінця року в Україні буде 10 млн. безробітних
Українці відмовляються від розкоші та переходять на вітчизняні товари

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: