Від Луценка пішов ще один депутат

Депутат "Народної самооборони" Кирило Куликов виступав проти того, щоб НУ-НС залишався в опозиції з БЮТ.

Народний депутат від блоку НУ-НС Кирило Куликов ще чотири місяці тому написав заяву про вихід з партії "Вперед, Україно!", яка входить до складу "Народної самооборони" Юрія Луценка.

Про це заявили наближені до нардепа джерела.

"Ще чотири місяці тому в лютому він написав заяву. Але з незрозумілих причин Куликова не виключили з лав партії. Куликов не був згоден з Юрієм Луценком і був проти того, аби залишатися в опозиції з БЮТ і запропонував створити усередині опозиції депутатську групу, яка зможе приймати адекватні рішення. Але цього ніхто не взяв до уваги" - повідомило джерело.

Лідери НС Юрій Луценко та Олег Новіков розкритикували Куликова і назвали його зрадником, після чого він написав відповідну заяву про вихід з партії.

Нагадаємо, 23 червня з партії "Народна самооборона" виключили народних депутатів Олега Новікова, Катерину Лук’янову, Олександра Бобильова та Сергія Харовського, які вступили до лав парламентської коаліції.

Водночас, парламентська група "Народна самооборона" 23 червня оголосила про припинення існування. Паралельно в парламенті була створена провладна депутатська група "Право вибору" на чолі з Давидом Жванією. До складу групи увійшли 12 народних депутатів від НУ-НС.

Депутат НУ-НС Тарас Стецьків заявив, що депутатів із "Народної самооборони" умовляв іти в коаліцію саме Жванія.

Читайте також:

Юра, прощай!

Жванія: Луценку всюди ввижаються валізи з грошима

Жванія створив у Верховній раді власну депутатську групу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: