Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОН уріже кількість заяв вступників на бюджетні місця

Це пов'язано з тим, що вступники не використовують можливість подання шести та семи заяв.

Міністерство освіти та науки від 2020 року має намір змінити умови прийому до університетів

Про це повідомила міністерка освіти і науки Лілія Гриневич. За її словами, кількість заяв на бюджет, які абітурієнти зможуть подавати до вишів, скоротять з семи до п‘яти.

Гриневич наголосила, що немає потреби подавати стільки заяв, оскільки абітурієнти майже не користуються пріоритетами шість та сім. Разом з тим, кількість спеціальностей буде не обмежена: можна буде подати 5 заяв на 5 спеціальностей.

Також очільниця Міносвіти розповіла, що цього року було більше абітурієнтів, але менша кількість заяв. З її слів, це свідчить про те, що вступники були зосереджені на конкретних вишах і спеціальностях. Гриневич зазначила, що понад 75% абітурієнтів цього року отримали рекомендації на бюджет за першим і другим пріоритетами. 

Нагадаємо, 1 серпня в Україні завершилася вступна кампанія. Виші оприлюднили остаточні списки зарахованих абітурієнтів. За даними міністерства освіти, цьогоріч найпопулярнішими вишами стали київський університет Шевченка, Львівський університет Франка та столична політехніка.

ВідеоФініш вступної кампанії: виші оприлюднили остаточні списки зарахованих абітурієнтів

Напередодні був останній день, коли майбутні студенти, які вступили на бюджет, мали привезти до закладу свої документів. За даними Міністерства освіти, цьогоріч найпопулярнішими вишами стали - Київський університет Шевченка, Львівський університет Франка та столична політехніка.  

Фініш вступної кампанії: виші оприлюднили остаточні списки зарахованих абітурієнтів

Залиште свій коментар

Вибір редакції