Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від Нового року в Україні через кір померла вже друга людина

Пацієнт не був вакцинований.

В Україні зафіксували другий у цьому році смертельний випадок захворювання на кір: на Рівненщині 6 січня помер 49-річний чоловік.

Про це повідомив завідувач відділення епідемічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Рівненського обласного лабораторного центру Віктор Мороз, передає Укрінформ.

За його словами, мешканець смт Квасилів захворів на кір 19 грудня. За медичною допомогою звернувся 24 грудня – його госпіталізували в інфекційне відділення Рівненської ЦРЛ.

Перебіг хвороби був важким і за три дні чоловіка перевели до відділення інтенсивної терапії та анестезіології.

Мороз розповів, що пацієнта з тяжкою формою кору врятувати не вдалося. "6 січня чоловік помер. Заключний діагноз: набряк головного мозку. Коревий енцефаліт. Кір важкої форми лабораторно підтверджений. Пацієнт не був вакцинований проти кору", - зазначив Мороз.

Перша смерть від кору цього року сталась у Житомирській обласній дитячій лікарні 1 січня. Від ускладнень кору померла 2-річна дитина. За словами медиків, дитина отримала перше щеплення – друге їй не робили, оскільки вона ще не досягла потрібного віку.

ВідеоВ Україні кількість хворих на кір зростає щотижня

Збільшення кількості захворювань на кір в Україні триває. Загалом з початку року на кір захворіло майже 40 тисяч людей, з них 25 тисяч - це діти. Від ускладнень кору померло 15 пацієнтів. Ліків від цього інфекційного захворювання немає. Єдиний захист - вакцинація. 

В Україні кількість хворих на кір зростає щотижня

Залиште свій коментар

Вибір редакції