Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від початку дії воєнного стану до України не пустили понад півтисячі росіян

Кількість відвідувачів України з Росії скоротилася втричі.

Від початку введення воєнного стану в окремих областях України у перетині державного кордону відмовили 600 громадянам Росії.

Про це повідомив голова Держприкордонслужби Петро Цигикал в інтерв'ю UA:TV.

"На сьогодні нами вже не пропущено більше 600 громадян Російської Федерації. При цьому, якщо брати загальне число, статистику, то ми бачимо, що відвідуваність громадянами Російської Федерації з уведенням воєнного стану зменшилася втричі", - сказав він.

Цигикал зазначив, що раніше в середньому за добу кордон перетинали п'ять тисяч громадян Росії, тоді як сьогодні ця цифра становить 1300 осіб. При цьому осіб з дипломатичними паспортами або тих, хто їде з гуманітарною метою, до хворих родичів, на спортивні заходи тощо пропускають. 

Також Цигикал розповів, що час від часу не пускають і жінок з території Росії. Причинами можуть бути як необґрунтованість поїздки, так і небезпека завербованості жінок російськими службами.

Від 30 листопада Україна ввела обмеження щодо в'їзду громадян РФ чоловічої статі віком від 16 до 60. На кордоні не впускатимуть тих, у кого для цього не буде достатньо підстав, й тих, хто нечітко пояснює мету поїздки.

Під заборону можуть потрапити не лише росіяни, а й інші іноземці, які можуть становити загрозу. Однак до росіян "більша увага". Обмеження не діятимуть щодо громадян України, які в’їжджають на територію країни з Росії.

Незважаючи на заборону до України пускатимуть: на похорони; у зв’язку з хворобою близьких родичів; у разі наявності дипломатичного статусу; у разі наявності документів, які дозволяють проживати в Україні.

ВідеоВ регіонах, де запроваджено воєнний стан, розпочались збори оперативного резерву першої черги

Найближчі дні резервістів скликатимуть до навчальних центрів для проведення тактичних навчань. В штабі кажуть, що збори триватимуть не довше 20 днів, і усі мобілізовані встигнуть повернутись ще до католицького Різдва. 

В регіонах, де запроваджено воєнний стан, розпочались збори оперативного резерву першої черги

У кожному окремому випадку всі рішення ухвалюються на контрольно-пропускних пунктах. Тобто ухвалення рішення про пропуск особи може відбуватись в індивідуальному порядку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції