Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від початку року поліція затримала більше бандитів, ніж за весь 2016-й – Князєв

Очільник Нацполіції розповів про особливості превентивного затримання.

В Україні зменшується частка тяжких злочинів - вбивств, розбоїв, насильства над дітьми, грабежів, квартирних крадіжок.

Про це заявив очільник Нацполіції України Сергій Князєв в інтерв'ю "Фокус".

"Ми тільки за перші три місяці цього року закрили в КПЗ більше бандитів, ніж за весь 2016-й, - посилюємо превентивні затримання. Раніше як було? Йшов грабіжник, вдарив людину, забрав телефон, потерпілий тільки в лікарню доїде, а бандита вже відпустять, бо він пояснення дав. Ми ж хочемо, щоб було по-іншому: вкрав, випив, на три дні за ґрати сів", - розповів він.

За словами головного поліцейського, за цей час слідчі встигнуть зібрати докази і звернутися до суду для обрання запобіжного заходу.

Водночас Князєв пояснив, чому щовесни різко зростає кількість зареєстрованих злочинів.

"Такий стрибок відбувається щовесни через те, що люди масово вибираються на дачі і виявляють, що взимку їх обікрали", - наголосив він.

Окремо глава Нацполіції запевнив, що правоохоронці найбільше зацікавлені в забезпеченні правопорядку та безпеки жителів.

"Ми не найняті легіонери, живемо, як правило, в тому ж районі, де несемо службу, ми невід'ємна частина суспільства, всі нас знають. Але якщо суспільство скаже, що не справляємося, тоді підемо. Нехай прийдуть ті, хто кращі, ми готові", - сказав Князєв.

Нагадаємо, раніше генпрокурор України Юрій Луценко розказав про найпопулярніші злочини у 2016 році. Також він закликав встановлювати камери відеоспостережень у містах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції