Від початку року в Україні відкрили понад 250 справ щодо вбивства дітей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Офісі Генерального прокурора розпочав свою роботу відділ протидії насильству щодо дітей.

Новий відділ протидії насильству щодо дітей управління захисту прав дітей та протидії насильству Офісу Генпрокурора відкрив від початку 2020 року за фактами насильства над дітьми, що спричинило їхню смерть, 259 кримінальних справ.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

В Офісі Генпрокурора пригадали, що 2 січня 2020 року у Волинської області у штучній водоймі знайдено мертвим місцевого жителя, 2002 року народження, який був у розшуку як зниклий безвісти.

Встановлено випадок самогубства учня Білгород-Дністровського аграрного технікуму, якого 1 січня 2020 року знайдено повішеним на території домогосподарства за місцем проживання.

Також виявлено факт самогубства учня загальноосвітньої школи, якого 6 січня 2020 року знайдено повішеним у приміщенні приватної теплиці у селі Новосільське Ренійського району Одеської області.

У перший день року у м. Хмельницький вантажним потягом смертельно травмовано місцевого жителя, 2002 року народження, студента Хмельницького національного університету.

Раніше повідомлялося, що в 2021 році в Україні почне працювати Фонд відшкодування коштів особам, що пережили насильницькі злочини. Очікується, що в середньому щорічно такі виплати будуть отримувати від 10 тисяч до 20 тисяч потерпілих.

Відео Кожна 5 жінка в Україні потерпає від знущань в родині: куди звертатися в разі домашнього насильства

Проблема ця насправді планетарного масштабу. 25 листопада ООН оголосила Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Ця боротьба добралася нарешті й до столиці України. Цього місяця суд у Києві підписав перший вирок за домашнє насилля. Але хто може виявитися таким насильником? Історію, що не вкладається в голові - дізналась ТСН.  

Кожна 5 жінка в Україні потерпає від знущань в родині: куди звертатися в разі домашнього насильства

Залиште свій коментар

Вибір редакції