Від призову і строкової служби в Україні не відмовляться — Турчинов

Цьогоріч можлива й нова мобілізація.

У найближчій перспективі від призову і строкової служби в Україні не відмовлятимуться.

Таку заяву зробив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Навіть якщо Збройні Сили будуть повністю укомплектовані контрактниками, ми все одно будемо готувати резервістів. Чим більше підготовлений резерв, тим вище обороноздатність країни. Створення потужного підготовленого резерву Збройних Сил — це необхідність і умова виживання країни. Це рішення чітко зафіксовано в ухваленій РНБО Стратегії національної безпеки", — сказав Турчинов.

Він також наголосив, що в Україні створили професійну боєздатну добровольчу армію, в основі якої — саме професіонал-контрактник.

Секретар РНБО також додав, що наразі Україна просто не може відмовитися від призову.

"Призовники-строковики не воюють в зоні проведення Антитерористичної операції, це для нас принципово. Але в умовах постійної військової загрози нам необхідний потужний підготовлений резерв. Особливо резерв першої черги", — заявив він.

Що ж стосується цьогорічної мобілізації, то Турчинов зауважив, що вона може відбутися.

"Якщо відбудеться загострення і нам треба буде значно наростити чисельність Збройних Сил, звичайно, ми не зможемо обійтися без мобілізації", — пояснив секретар РНБО.

Нагадаємо, сьогодні, 30 листопада, В Україні завершується осінній призов, під час якого було призвано близько 14 тисяч осіб до Збройних сил та інших військових формувань.

ВідеоПід час осіннього призову до силових підрозділів планують набрати 14 тисяч молодих людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: