Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від СБУ вимагають розслідувати смерть Бандери і Троцького

Геннадій Москаль просить покарати винних у вбивствах Коновальця, Петлюри, Бандери і Троцького: "багато свідків досі живі".

Народний депутат від НУ-НС Геннадій Москаль вимагає від СБУ розслідувати посягання на життя низки українських політиків, серед яких він називає засновника ОУН Євгена Коновальца, лідера ОУН Степана Бандери, голови Директорії УНР Симона Петлюри і одного з ідеологів марксизму Льва Троцького, який народився в Україні.

Відповідне звернення Москаль направив голові СБУ Валентину Наливайченку, повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

Депутат наголосив, що стаття 112 Кримінального кодексу (посягання на життя державного або громадського діяча) відноситься до підслідності СБУ.

Він просить розглядати його звернення як заяву про скоєний злочин та вжити заходів з розкриттю наведених ним фактів. Москаль підкреслює, що "багато свідків і учасників даних вбивств, в тому числі, в Україні, досі живі. Частина з них є ветеранами спецслужб, проте останні так не понесли заслуженого покарання".

Москаль вимагає встановити винних та притягнути їх до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, 22 травня СБУ порушила кримінальну справу за фактом Голодомору 1932-33 років. Служба безпеки обґрунтувала своє рішення даними перевірки, в ході якої було встановлено, що "протиправні дії більшовицького режиму були спрямовані на вбивство голодом українців як національної групи". Вже відібрано свідчення очевидців, розсекречено таємні документи, наукові дослідження тощо.

Читайте також:

Справа про Голодомор розглядатиметься у міжнародних судах

Тягнибок вважає дивізію СС "Галичина" "найвищою духовною цінністю"

Росіяни готові саджати тих, хто заперечує перемогу СРСР у війні

Львів вимагає заборонити комуністичну ідеологію

Залиште свій коментар

Вибір редакції