Від Тимошенко вимагають вибити з ЧФ РФ борги

У Севастополі запевняють, що Чорноморський флот Росії заборгував 3,6 млн. гривень і вимагають від прем'єра звернутися до Путіна з цим питанням.

Голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин сподівається, що голова Кабінету Міністрів України Юлія Тимошенко звернеться до уряду Російської Федерації з питання боргів Чорноморського флоту РФ перед Пенсійним фондом України.

На засіданні антикризової групи Куніцин, зокрема, відзначив: "Ми повинні написати від прем`єр-міністра листа, щоб наш керівник уряду звернулася - це питання міжнародного порядку - до міністра оборони й до уряду Російської Федерації, оскільки заборгованість ЧФ РФ в ПФУ зросла з 3,4 млн. грн. до 3,6 млн. грн. І це з 10 млн. грн. загальної пенсійної недоплати по місту".

Як додав голова міста, керівництво міської адміністрації вже надсилало відповідного листа командуючому ЧФ РФ, а в Уряд РФ "ми безпосередньо не можемо звертатися, давайте через уряд України звернемося до прем`єра РФ, щоб шукали варіанти. Бо це вже непристойна сума".

"Плюс на ЧФ РФ 1,4 млн. грн. заборгованості з виплати зарплати, і про це також треба ставити питання", - додав Куніцин. Крім того, як сказав голова адміністрації, «там під 1 тис. осіб виставляється на ринок праці (подані ЧФ РФ до міського центру зайнятості у списках на звільнення). Мало того, що вони викидаються, вони ж перестають бути платниками прибуткового, пенсійного й інших платежів".

Як повідомлялося, спікер Ради Федерації РФ Сергій Миронов, звітуючи про роботу цього органу російської влади, заявив, що Чорноморський флот Росії повинен залишитись на території України після завершення договору про його перебування в Криму в 2017 році.

Читайте також:

Російський спікер: ЧФ має залишитися в Україні після 2017 року

Віце-адмірал припускає, що на кораблях ЧФ в Криму знаходиться ядерна зброя

Севастополь хоче отримати від ЧФ РФ секретні дані

У Севастополі вирішили, що "так далі жити не можна!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: