Від торгівлі людьми постраждало більше 100 тисяч українців

Україна увійшла до десятки країн, жителі яких найчастіше стають жертвами торгівлі людьми.


Департамент з наркотиків і злочинності ООН підготував звіт про торгівлю людьми.

У ньому сказано, що Україна входить до десятки країн, жителі яких найчастіше стають жертвами незаконного бізнесу. За цим показником нашу країну прирівняли до Молдови, Таїланду та Нігерії.

За даними Міжнародної організації міграції (МОМ), починаючи з 1991 року близько 100 тисяч українців стали жертвами торгівлі людьми. Більша частина з них постраждала від трудової експлуатації. У першій трійці країн, куди найчастіше везуть наших людей, — Росія, Туреччина і Польща.

На думку представників МОМ, причиною цього є економічні проблеми, високий рівень безробіття серед молодих жінок.

Радник міністра внутрішніх справ Катерина Левченко додає, що в Україні не стільки проблема високого рівня безробіття, як низької заробітної плати. Тому багато українців вирушають за кордон на заробітки.

В той же час існує категорія громадян, які добровільно погоджуються на кабалу. "Люди, маючи фінансові проблеми, розуміючи, що вони на межі виживання, умисне або від незнання погоджуються на привабливі пропозиції і стають об'єктом купівлі-продажу", — відзначає голова правління Міжнародної ліги захисту прав громадян України Едуард Багіров.

За даними Департаменту МВС по боротьбі зі злочинністю, пов'язаною з торгівлею людьми, за дев'ять місяців 2008 років розкрито 304 злочини. Цього року вже повернено до України 320 постраждалих, з яких 85 — чоловіки, 235 — жінки. Крім того, була припинена діяльність 17 організованих груп.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: