Від величезних козаків до волів із пасажирами на грабарці: черкащанин ліпить скульптури зі снігу

Від величезних козаків до волів із пасажирами на грабарці: черкащанин ліпить скульптури зі снігу

Вже 40 років поспіль чоловік робить під власним подвір'ям снігові скульптури.

Жителя села Шевченкове Черкаської області Віктора Голуба називають сніговим королем. Ніхто так снігу не чекає, як він. Цьому 67-річному чоловіку скільки снігу не дай - усе одно мало. Своїми руками він здатен не одну тонну перетворити на справжні скульптури. Вже 40 років поспіль він робить під власним подвір'ям снігові скульптури. Тепер це місце паломництва для зимових фотосесій.

Про це йдеться 17 лютого в сюжеті ТСН.19:30.

Так, сипучий, як пісок, сніг він ледь зліплює водою. Із намочених брил снігу, ніби з пластиліну, ліпить фігури. Снігу хоч і насипало, але погода для ліплення ідеальна вище нуля. Все ліпить руками. Наприклад, за три дні він виліпив двох запряжених волів із пасажирами на грабарці. На жінці намисто з пари кілограмів картоплі, на чоловікові вуса зі шкури ведмедя. Віктор Голуб каже, що в цих фігур прототипів немає, все з голови.

Сніговими фігурами своїх односельців Віктор Голуб дивує вже років із сорок. Колись мріяв стати скульптором, але руки самоучки здатні творити диво з будь-чого. Творив свиней в рік кабана, величезних козаків, солоху, Санта Клауса. Люди щозими чекають, чим їх знову здивує односелець.

Коли весь Київ нив від хурделиці, Віктор Голуб неймовірно радів. Він запасся кучугурами снігу, але мороз усі роботи призупинив.

Новини України: чоловік з Черкаської області робить зі снігу справжні скульптури

Новини України: чоловік з Черкаської області робить зі снігу справжні скульптури

Сонце й відлига - люті вороги скульптур. Але майстер не здається і намагається доробити вже розпочате.

Двір Віктора Голуба лише минулої зими через відсутність снігу не став місцем паломництва для фотосесій. У чоловіка немає жодної попередньої замальовки. Усе спонтанно і з голови. Чим дивуватиме наступної зими - ще не знає, аби здоров'я було та сніг.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
641
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація