Від вибухів на Чернігівщині сильно постраждало військове містечко, де живуть родини службовців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За попередніми даними, постраждалих від події немає.

Сильних руйнувань від вибухів на ічнянських складах, серед об'єктів поза їхньою територією, зазнало військове містечко, де живуть родини службовців, передає кореспондент ТСН.

Як розповідають місцеві, вони бояться, що їхні домівки вже не підлягають відновленню. Через вибухи у домівках зривало шифер, вибивало шибки, тріскались стіни.

Вибухи на складах тривають, 16-кілометрова зона навколо об'єкта закрита для руху повністю. Також в радіусі 30 кілометрів виставили блокпости, які не пропускають транспорт без спеціальних дозволів.

ВідеоІз населених пунктів довкола Ічні евакуювали понад 12 тисяч осіб

Вибухи на арсеналі боєприпасів на Чернігівщині. Вже евакуйовано понад 12 тисяч осіб із населених пунктів довкола 6-го арсеналу Міноборони поблизу сіл Дружба та Августівка. Повітряний простір там перекрили в радіусі 30 кілометрів. Рух залізничного та автомобільного транспорту зупинили. 

Із населених пунктів довкола Ічні евакуювали понад 12 тисяч осіб

Знімальна група ТСН дорогою з Києва до місця вибухів зустріла спецтранспорт – польову кухню, швидку допомогу, пожежний танк та інше – що прямував до місця надзвичайної події.

Спецтранспорт прямує до Ічні_2
Фото Антон Страшко/ТСН
Спецтранспорт прямує до Ічні_1
Фото Антон Страшко/ТСН
Спецтранспорт прямує до Ічні_3
Фото Антон Страшко/ТСН

Нагадаємо, Генштаб розглядає диверсію як одну з ймовірних причин детонації. Зазначається, що почалося все з чотирьох вибухів у різних місцях арсеналу. Інтенсивність вибухів поступово зменшується, однак через сильне задимлення нині проводити роботи на території неможливо.

Попередньо повідомляють, що жертв події немає ані серед військових, ані серед цивільних.

Залиште свій коментар

Вибір редакції