Від Януковича вимагають судити Тимошенко в прямому ефірі

У п’ятницю, 24 червня, у Печерському суді Києва розпочинається судовий процес над Юлією Тимошенко. Опозиція заявляє, що її справа "шита білими нитками".

Опозиція вимагає від президента Віктора Януковича забезпечити неупереджений, справедливий судовий розгляд справи екс-прем’єра Юлії Тимошенко, а також пряму трансляцію судового засідання.

Відповідні вимоги містяться у листі-зверненні до Януковича, який підписали керівники парламентської фракції "БЮТ-Батьківщина", а також голови низки комітетів Верховної ради.

У фракції нагадують, що у п’ятницю, 24 червня, у Печерському суді Києва розпочинається судовий процес над Юлією Тимошенко.

"Ви, як глава держави добре знаєте, що всі справи проти Тимошенко шиті білими нитками, що вони є надуманими від першої і до останньої літери", - йдеться у листі.

"Батьківщина" закликала президента вжити заходів щодо неупередженого і справедливого розгляду справи, публічності і гласності суду, допуску преси та громадськості на судове засідання. "Для цього слід надати відповідне приміщення – наполягаємо на виділенні конференц-залу Українського дому в Києві", - зазначили в "Батьківщині".

Опозиція наполягає, щоб на Першому національному телеканалі пройшла пряма трансляція судового засідання.

Також соратники Тимошенко вимагають "зняти цензурну заборону на поширення на українських телеканалах висновків провідних міжнародних юридичної та аудиторської компаній, які стовідсотково переконливо довели необґрунтованість звинувачень на адресу Юлії Тимошенко у справах по Кіотському протоколу та по закупівлі машин для сільської медицини".

Читайте також:

Аудитори Тимошенко визнали її невинною

Янукович побажав Тимошенко успіху в суді

Генпрокуратура не відпустила Тимошенко ані в Страсбург, ані на Чернігівщину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: