Від завтра в потягах заборонять курити

Штрафи за цигарку в зубах подекуди дорожчі за квиток в руках

У вітчизняних потягах готуються до облави на курців. На залізниці вже оголошують - палити заборонено навіть у тамбурах. Від завтра вагонами почнуть ходити бригади воєнізованої пожежної охорони і міліції - аби контролювати виконання нового закону.

Терпи-терпи терпець тебе шліфує. Цей потяг із Києва до Маріуполя іде 18 годин. Попільнички з тамбура скоро заберуть в музей.

На кожен вагон роблять по 4 наліпки про заборону паління. А щойно потяг рушить, оголошують - курити заборонено.

Деякі пасажири-курці стверджують, що в дорозі від не-паління не помруть. Однак такої думки дотримуються не всі. Дехто шукатиме собі місця, щоб вуха не пухли.

Курити будуть в туалетах, довести це практично неможливо. Інші оригінали збираються палити між вагонами. Звісно, можна на зупинці вийти перекурити.

Утримання від цигарки надовго, на думку медиків, може спричинити в курців роздратування. Аби залізницю не зурочили злістю, автор закону про заборону курити в потязі пропонує робити так, як авіакомпанії далеких рейсів – пропонувати пасажирам жувальну гумку з нікотином.

"Курець може мучитися тільки в тому випадку, якщо в організму не вистачає нікотину тобто можна перетерпіти. Всі курці терплять", - розповідає автор законопроекту.

В аптеці на вокзалі жувальні гумки з нікотином є. продавець каже, що розходиться цей товар добре, незважаючи на ціну – 65 гривень.

Штраф за куріння в потязі - від 85 до 170 гривень. Контроль встановлять від завтра. Давити на жалість - марно. Міліціянтам узагалі заборонено курити на роботі.

Детальніше - дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

В Туреччині заборонили курити в барах та клубах

В Україні посилили боротьбу з курцями і обмежили місця паління

У 2012 році курити буде заборонено по всій Європі

У Кіровограді заборонили курити на вулицях
 

ВідеоВ потягах заборонили курити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: