Від жовтня нові готелі в Україні будуть зобов’язані встановлювати системи сортування сміття

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це також стосується і реконструкції старих готелів.

Від 1 жовтня під час будівництва нових готелів та реконструкції старих власники будуть зобов’язані встановлювати сучасні системи сортування сміття.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

"Ця корисна ініціатива сприятиме зменшенню шкідливого впливу на середовище та навчатиме культурі поводження із відходами. Вона запроваджується з 1 жовтня при проектуванні нових або реконструкції існуючих готелів. Ми маємо відходити від радянських практик збирання сміття і назавжди залишати в минулому такі речі як сміттєпроводи",- зазначив заступник міністра Лев Парцхаладзе.

Також, згідно із новими нормами, у готелях будуть встановлювати системи очищення від сміття та пилоприбирання. Вміст пилу в повітрі житлових приміщень готелів повинен бути не більше ніж 0,15 мг/кв. м.

Нагадаємо, 10 травня близько 1400 представників 187 країн світу ухвалили в Женеві угоду, що регулює глобальний експорт пластикового сміття. Таким чином світ планує скоротити шкідливі відходи.

Відео Вінницькі студенти-біологи відкрили власну станцію глибокого сортування сміття

У підвалі університету встановили 22 контейнери для твердих побутових відходів. Студенти сортують пластик та скло за кольорами, аби потім це можна було ефективніше переробити. Також окремо відкладають звичайні металеві бляшанки з алюмінію. Молодь закликає усіх вінничан долучитись і приносити відходи до них. Майбутні біологи лише просять не плутати станцію із сміттєзвалищем.    

Вінницькі студенти-біологи відкрили власну станцію глибокого сортування сміття

Залиште свій коментар

Вибір редакції