Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Видавництво проросійських книжок та критика євроінтеграції. СБУ оприлюднила доповідь щодо Рубана

Згідно оприлюдненим матеріалам, аж до грудня 2013 року підозрюваний не приховував проросійських настроїв.

Служба безпеки України оприлюднила доповідь щодо діяльності очільника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана.

Документ складається з 26 слайдів, на яких зображена антиукраїнська діяльність Рубана, починаючи з 2004 року. так, за даними СБУ, видавництва Рубана за підтримки російського уряду випускали проросійські книжки, що принижували українську державність.

Крім того з початку 2013 року був активним учасником ГО "Український вибір", очолюваної кумом президента РФ Віктором Медведчуком. Інформацію про діяльність Рубана з сайту організації видалено, втім збереглися кешовані копії сторінок з цитатами підозрюваного, який висловлювався за "митний союз" з Росією та критикував євроінтеграційні процеси.

Також у доповіді зазначається, що на початку створення сайту "Офіцерського корпусу", його сторінки були наповнені проросійсько орієнтованими матеріалами, але різко змінили тональність з початку Революції Гідності. Повна доповідь СБУ:

Фотогалерея Доповідь СБУ щодо антиукраїнської діяльності Рубана (26 фото)

Нагадаємо, Рубана затримали 8 березня на лінії розмежування в зоні проведення антитерористичної операції. Він прямував з окупованих територій і в його вантажі знайшли зброю та боєприпаси. У повідомленні про підозру переговірнику закидають підготовку терористичного акту і незаконне володіння зброєю.

Рубан звинувачення відкидає і стверджує, що був лише водієм, а про зброю в авто нічого не знав. Суд обрав йому запобіжний захід - два місяці арешту без права на заставу.

ВідеоВід переговорника до підозрюваного: що відомо про затриманого Володимира Рубана

У біографії підозрюваного чимало білих плям. Він закінчив військове училище, служив, у 24 роки звільнився у запас і, як сам стверджував, займався комерцією. У статусі переговорника зі звільнення полонених Володимир Рубан вперше заявив про себе у липні 2014-го у Дніпрі.

Від переговорника до підозрюваного: що відомо про затриманого Володимира Рубана

Залиште свій коментар

Вибір редакції