Відбитки пальців для поїздки у Лондон

Якщо ви вирішили побачити туманний Альбіон - будьте готові, що спочатку пройдете процедуру здачі відбитків пальців.

Якщо ви вирішили побачити туманний Альбіон - будьте готові, що спочатку пройдете процедуру здачі відбитків пальців. Біометричні візи для українців уряд об’єднаного Королівства запроваджує із 2-го серпня. 

Це - частина іміграційної політики нового британського прем’єра Гордона Брауна: іще один спосіб боротьби з тероризмом та нелегальною іміграцією. Британські дипломати обіцяють не ділитися інформацією про відбитки пальців із іноземними організаціями та урядами інших країн.

Західна Європа до України ніяк не стає ближчою, попри обіцянки політиків. Особливо це на собі відчували люди, які приходили до парку о 3-й ранку, аби зайняти чергу, щоб віддати свої документи до Британського Посольства. Зараз черг немає, зарезервувати собі час інтерв’ю можна через Інтернет. Утім, до справді спрощеного візового режиму ще далеко.

Усього кілька хвилин в ізольованій кабіні: відбитки пальців з другого серпня мають здавати усі, окрім дітей до п’яти років. Платити за біометрію не треба, але без неї документи не приймуть. Оскільки треба здати відбитки пальців - сюди приходитиме більше людей. Вже не можна передавати документи через представника. Їх треба буде приносити особисто. 

У Посольстві кажуть, що отримали пропозиції української сторони щодо спрощення візового режиму. Утім, коли і що саме буде зроблено - говорити зарано. Тим часом, дипломати не виключають, що у майбутньому уряд Великої Британії може запровадити ще й сканування сітківки ока.

ВідеоВізи до Великобританії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: