Відбудеться засідання РНБО

В засіданні, яке розпочнеться 15 червня о 14:30, братиме участь Віктор Ющенко. Тим часом, Віктор Янукович незадоволений підготовкою до засідання.


У п’ятницю, 15 червня, президент України Віктор Ющенко о 14:30 візьме участь у засіданні Ради національної безпеки та оборони України. 

Заплановано, що на засіданні обговорюватимуться такі теми, як поліпшення інвестиційного клімату в Україні, стан та проблеми імплементації державою Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, реформування оборонно-промислового комплексу України.
 
Також йтиметься про стан виконання рішень РНБОУ, зокрема щодо енергетичної безпеки. 

Тим часом, прем'єр-міністр Віктор Янукович заявив, що він вважає незадовільною підготовку засідання РНБО, запланованого на п'ятницю. 

"Безумовно, цей рівень підготовки незадовільний", - сказав Янукович.

Він зазначив, що до Кабінету міністрів матеріали із сьогоднішнього засідання РНБО надійшли тільки вчора (14 червня) у другій половині дня, тоді як він і багато міністрів у четвер були у відрядженні в Полтавській області.

З його слів, на сьогоднішнє засідання РНБО винесено 12 питань.

Водночас Янукович не вважає це трагедією. Зокрема, він зазначив недавню зміну керівництва секретаріату РНБО й заполітизованість роботи цього органу останнім часом.

Водночас Янукович вітає прагнення нового керівника секретаріату РНБО як можна швидше й активніше включитися в роботу.

При цьому Янукович підкреслив, що головне - забезпечення ефективної роботи цього державного органу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: